title
לחצו להתקשרות:


מאמרים קשורים
כיצד נוצרים קמטים ואיך גלי רדיו מחליקים אותם? כמה טיפולי העלמת קמטים באמצעות גלי רדיו נדרשים? למה כדאי לצפות, מהם יתרונות הטיפול ותופעות לוואי אפשריות, למי הטיפול מומלץ יותר ולמי פחות?
פלזמתרפיה היא טיפול מתקדם לחידוש עור הפנים. מהם היתרונות העיקריים שלו, ואיך הוא מייצר שינוי משמעותי לטובה בלי תופעות לוואי ובלי כאבים?
טיפול הסרת צלקות עם גלי רדיו מבוסס על יכולת לחדור אל שכבה עמוקה יותר של העור ובזכות אנרגיית החום, יצירת סיבים אלסטיים וסיבי קולגן לשקם את הרקמות הפגועות להעלמת צלקות קלות לחלוטין או טשטוש צלקות כבדות יותר
שימוש בטכנולוגיית גלי רדיו יעיל במיוחד להמסת שומן למי שמעוניין בהצרת היקפים וחיטוב הגוף בעיקר באזור הבטן, המותניים, הישבן, הירכיים והזרועות. למי שיטת טיפול בגלי רדי להמסת שומנים מתאימה יותר ולמי פחות?
טיפול בכאבים בגלי רדיו – במה מדובר? למי מתאים הטיפול להפגת כאב בגלי רדיו? איך הטיפול בגלי רדיו מבוצע, למה ניתן לצפות והאם קיימים תופעות לוואי לאחר הטיפול?

מיצוק פנים בגלי רדיו

גלי רדיו הם טכנולוגיה מתקדמת ואפקטיבית מאוד – ובפרט כשהמטרה היא הצערת פנים. טיפול בגלי רדיו משפר את אלסטיות העור, מטשטש קמטים וקמטוטים ובאופן כללי משפר את המראה החיצוני, כולל אצל בעלי עור כהה, בלי צורך בניתוח פולשני ועם מינימום תופעות לוואי.

המקור למידע על גלי רדיו ברפואה ואסתטיקה

התאמת מרפאה לפי סוג הטיפול המתבקש

דירוג ובקרה של מרפאות, רופאים ומטפלים

למי מתאים טיפול בגלי רדיו למיצוק עור פנים?

מיצוק עור פנים בגלי רדיו הוא טיפול שמיועד לנשים ולגברים כשהשנים מתחילות להיות מורגשות במראה הפנים: העור כבר אינו מוצק וגמיש כבעבר, ובמקומות שונים כמו סביב השפתיים, בצידי העיניים ולאורך הלחיים צצים קמטים וחריצים.

במקרים אלה אין צורך בהליך כירורגי מורכב שמחייב החלמה ממושכת, אלא ניתן לבצע הצערת פנים בגלי רדיו.

מיצוק עור בגלי רדיו – מינימום פגיעה בשגרה

גלי רדיו – שמשמשים את הרפואה האסתטית למגוון רחב של מטרות ובהן לדוגמה המסת צלוליט – מתאפיינים באנרגיית חום ממוקדת (בטמפרטורה של 42-43 מעלות), שמאפשרת פגיעה מבוקרת ברקמות עור עמוקות בלי להזיק לשכבת העור העליונה בפנים, האפידרמיס.

בזכות יתרון זה טיפול למיצוק עור הפנים בגלי רדיו לא מייצר תופעות לוואי מרובות, ואין פגיעה בשגרה, ועל כן גלי הרדיו (RF) הם האופציה האידיאלית לאזורים רגישים מטבעם כמו הפנים, הצוואר והמחשוף אצל נשים, אזורים שבהם אנחנו לא רוצים שיראו שעברנו טיפול אלא רק את תוצאותיו הרצויות.

כיצד יוצרים גלי רדיו עור חלק יותר ומוצק יותר?

השפעה מידית אחת של אנרגיית החום של גלי הרדיו היא כיווץ רקמות עור שהתרחבו יתר על המידה והתרופפו – אפקט דומה לזה של מתיחת פנים.

בנוסף, הפגיעה המבוקרת של גלי הרדיו בשכבת העור העמוקה, שנקראת דרמיס, גורמת לגוף לייצר כמויות גדולות יותר של שני חלבונים חשובים במיוחד: קולגן ואלסטין. שני חלבונים אלה אחראיים לגמישות העור, למרקם החלק שלו ובאופן כללי הם מרכיב משמעותי בייצור רקמות עור חדשות ובריאות.

עם השנים ישנה ירידה בקצב הטבעי של ייצור הקולגן והאלסטין בגוף האדם, וזוהי הסיבה לכך שכשאנחנו מתבגרים העור שלנו מאבד מגמישותו והופך פחות חלק. גלי הרדיו "משכנעים" את הגוף להגביר בחזרה את הקצב באזור המטופל, והתוצאה: עור מוצק וחלק יותר.

הטיפול אפקטיבי כנגד סוגי קמטים שונים ובהם חריצים, קמטי הבעה וקמטוטים.

מיצוק פנים והחלקת קמטים בגלי רדיו – גם לבעלי עור כהה

דגמים מתקדמים של מכשירים לטיפול בגלי רדיו מאפשרים מיצוק עור פנים וטשטוש קמטים אפקטיבי גם לבעלי ובעלות עור כהה. הסיבה לכך היא שגלי הרדיו לא נספגים בהמוגלובין או במלנין (בניגוד לקרני לייזר באורכי גל מסוימים), ועל כן אין סכנת פיגמנטציה.

בדרך זו ניתן לבצע לא רק החלקת קמטים ומיצוק פנים אלא גם טיפול באקנה או העלמת נימים וכלי דם מורחבים בעור בעל גוון כהה.

כמה זמן נמשך טיפול בעור הפנים עם גלי רדיו?

טיפול מיצוק עור פנים עם גלי רדיו נמשך זמן קצר מאוד, כ-30 דקות, וכאמור כמעט ולא מייצר תופעות לוואי (פרט למעט אדמומיות. כמו כן ייתכנו גלדים קטנטנים בעור הפנים במשך 2-3 ימים). לאחר הטיפול חשוב להגן על הפנים (והצוואר/ אזור המחשוף, אם בחרתם לשפר את המראה שלהם) מהשמש, ופרט לכך אפשר לחזור לשגרה מלאה ללא הפרעות.

לעתים מומלץ לבצע מספר טיפולים, עם הפסקה ביניהם, לטובת מקסימום הצערת פנים, ובכל מקרה ניתן לראות שינוי משמעותי לטובה תוך מספר שבועות – ככל שהזמן חולף, הקולגן והאלסטין החדשים באים לידי ביטוי ועור הפנים הופך חלק ומוצק יותר.

איך לבחור נכון מכון לטיפולים בגלי רדיו?

על-מנת ליהנות מכל היתרונות של טיפול בגלי רדיו להצערת פנים, חשוב להגיע למכון שמחזיק ציוד מתקדם ושעובדים בו רופאים מנוסים בסוג זה של טיפולים אסתטיים. צוות המקור לטיפול בגלי רדיו מתמחה ביצירת התאמה אידיאלית בין מטופלים לבין מכונים שמשתמשים בטכנולוגיה מתקדמת זו, וישמח לסייע גם לכם להגיע אל הרופא והמכון המתאימים לכם ביותר, בהתאם למאפיינים הספציפיים של עור הפנים ולצרכים שלכם. הייעוץ ניתן בחינם וללא כל התחייבות מצדכם.