title
לחצו להתקשרות:


טיפול באין אונות בעזרת גלי הלם

גלי הלם (Shockwave) היא הדרך הטובה ביותר לטפל בליקויי זקפה ובאין אונות (אימפוטנציה).

המקור למידע על גלי רדיו ברפואה ואסתטיקה

התאמת מרפאה לפי סוג הטיפול המתבקש

דירוג ובקרה של מרפאות, רופאים ומטפלים

השיטה האפקטיבית ביותר לטיפול באין אונות

באילו מקרים טיפול בגלי הלם משפר את התפקוד המיני?

טיפול בגלי הלם משפר את התפקוד המיני בכל מקרה של בעיות בזקפה. בהתאם מיועדת שיטה זו למי שסובל מזקפה חלשה, למי שסובל מחוסר יכולת לשמר זקפה מלאה לאורך זמן (כלומר כשתוך כדי קיום יחסי המין הזקפה נחלשת ולמעשה אובדת, עוד בטרם השפיכה) ולמי שמלכתחילה לא מצליח לייצר זקפה גם כשהוא מעורר מבחינה מינית.

עבור מצבים שבהם הליקוי בתפקוד המיני בא לידי ביטוי בשפיכה מוקדמת טיפול בגלי הלם אינו אפקטיבי – במקרים אלה ישנם פתרונות מומלצים אחרים, ובפרט תרגילים לשיפור השליטה בשפיכה ותרופות שמסייעות להשהות אותה.

מדוע טיפול בגלי הלם באין אונות כל כך אפקטיבי?

ליקויי זקפה נובעים, ברוב רובם של המקרים, מזרימת דם לא תקינה אל איבר המין. ישנו מגוון גורמים שונים לכך שזרימת הדם לקויה אבל בכל מקרה התוצאה היא זקפה חלקית, חלשה או קצרה מדי. טיפול ב-Shockwave משגר אל האזור גלי קול שמבצעים שתי פעולות במקביל: ראשית, הם מרחיבים את כלי הדם הקיימים, ושנית, הם יוצרים נימים חדשים.

התוצאה: זרימת הדם אל איבר המין הופכת חזקה יותר ובעקבות זאת גם הזקפה הופכת חזקה יותר ומאפשרת תפקוד מיני מלא ומהנה.

האם טיפול ב-Shockwave פותר את כל בעיות הזקפה?

טיפול בגלי הלם נועד כאמור לשפר את זרימת הדם אל איבר המין. אם ליקויי הזקפה נבעו מסיבה אחרת, הטיפול באופן טבעי אינו רלוונטי – אבל מאחר שב-80-90% מהמקרים הסיבה לזקפה החלשה או לאין האונות היא בעיה בזרימת הדם, כמעט תמיד זוהי האופציה המומלצת. בכל מקרה עוד לפני הטיפול עצמו נערך מפגש ייעוץ עם סקסולוג מנוסה, ובמסגרת מפגש זה ניתן לוודא שאכן טיפול ה-Shockwave רלוונטי עבור המטופל הספציפי, ואם לא, איך בכל זאת אפשר לסייע לו להגיע לתפקוד מיני אופטימלי ולאיכות חיים אמיתית.

כיצד מתבצע טיפול באין אונות בגלי הלם?

לטיפול באין אונות בגלי הלם ישנו פרוטוקול מובנה, שפותח ותוכנן כדי להביא לשיפור מיטבי בזרימת הדם ובזקפה.

הטיפול כולל 12 מפגשים שכל אחד מהם נמשך בין 20 ל-30 דקות. בשלב הראשון ישנם 2 מפגשים שבועיים לאורך 3 שבועות, בשלב השני ישנה הפסקה של 3 שבועות, ולאחר מכן חוזרים ל-2 מפגשים שבועיים במשך 3 שבועות – כך שהתהליך כולו נמשך כחודשיים.

בכל מפגש משוגרים גלי קול בתדירות של 10-20 פעמים בשנייה אל נקודות שנבחרו בקפידה לאורך איבר המין, והתוצאה היא כאמור שיפור משמעותי של זרימת הדם באזור.

מתי מורגש השיפור באיכות הזקפה?

ברוב המקרים כבר בתחילתה של הסדרה השנייה של הטיפולים בגלי הלם ירגיש המטופל שיפור של ממש באיכות הזקפה. התוצאות של הטיפול באות לידי ביטוי מלא כחודש אחרי השלמת 12 המפגשים, כלומר תוך 3 חודשים תוכלו גם אתם ליהנות מתפקוד מיני תקין וליהנות מסקס בלי כל חשש.

האם התוצאות יציבות ומחזיקות מעמד?

השיפור בתפקוד המיני בעקבות טיפול בגלי הלם משמעותי מאוד, והתוצאות נשמרות כל עוד ישנה הקפדה על התנהלות נכונה וחיים בריאים באופן כללי. חשוב לזכור שאמנם ישנם יותר כלי דם המובילים לאזור איבר המין, וכמו כן הנימים הורחבו כדי שיאפשרו זרימה מסיבית יותר, אבל ישנן גורמים שעלולים לפגום באותה זרימת דם. בין הסיבות לזרימת דם לקויה ניתן לציין כמות שומנים גבוהה בדם, יתר לחץ דם, מתח נפשי, צריכת אלכוהול בכמות גדולה, היעדר פעילות גופנית ועישון, שגורם להיצרות של העורקים, כך שבנוסף לסיכון ללקות במחלות שונות גדל גם הסיכון לאימפוטנציה ולבעיות זקפה (עפ"י מחקרים שונים, הסיכון של אין אונות בקרב מעשנים גבוה ב-40% ביחס למי שנמנע מהרגל מזיק זה).

האם טיפול באין אונות בגלי הלם מכאיב?

לא.

גלי ההלם משפרים את זרימת הדם באזור ואינם גורמים נזק לרקמות ועל כן גם לא מייצרים כאב או אי נוחות. כמו כן אין תופעות לוואי בעקבות טיפול זה ולאחר כל מפגש החזרה לשגרה מהירה מאוד.

האם ישנו צורך להשתמש בתרופות להבטחת זקפה איכותית ומלאה אחרי הטיפול?

אצל חלק מהמטופלים השיפור באיכות חיי המין מושג בעזרת תרופות. מדובר בגברים שלפני הטיפול בגלי הלם לא הצליחו להגיע לזקפה איכותית גם עם תרופות, כך שמצבם כמובן השתפר משמעותית.

ברוב המקרים טיפול ב-Shockwave מבטיח זקפה מלאה ויציבה לאורך זמן גם ללא לקיחת תרופות, כך שניתן ליהנות גם מיחסי מין ספונטניים ללא תכנון מוקדם ואין תלות בתרופה כזו או אחרת.