title
לחצו להתקשרות:


מאמרים קשורים
למה כדאי לבצע המסת שומן בבטן בגלי רדיו ומה זה Bodytite? כל מה שחשוב לדעת על הצרת היקפים בבטן בגלי רדיו בשיטת בודיטייט ועל שאיבת שומן מהמותניים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת זו: כיצד מתבצע התהליך, מתי רואים תוצאות ומהם היתרונות
טיפול בהמסת צילוליט עם גלי רדיו - מדוע נוצר שומן הצילוליט? כיצד גלי רדיו מעלימים את הצילוליט? כמה זמן נמשך טיפול להמסת שומן מצטבר "צילוליט" באמצעות טכנולוגיה זו
הצרת היקפים בגלי רדיו או המסת שומן בלייזר? הקפאת שומן או המסת שומן בגלי רדיו? אולטרסאונד או RF? כך תדעו מהי שיטת הצרת ההיקפים והמסת השומן הנכונה ביותר עבורכם
כיצד משמשים גלי רדיו למיצוק והחלקת עור פנים? ירונות ועקרונות הטיפול? למי זה מתאים ולי פחות? למה ניתן לצפות ובאיזה פרק זמן ועלויות אפשריות בארץ
הצרת היקפים בגלי רדיו, אולטרסאונד וגלי קול - מהם המכשירים המתקדמים ביותר? מה משותף לכל השיטות ומה מייחד כל מכשיר? איך לבחור את הטיפול המתאים לכם ביותר של המסת שומן?

המסת שומן בירכיים ובישבן

bodytite הוא מכשיר מתקדם שמבטיח המסת שומן בירכיים ובישבן אפקטיבית ובטוחה, והשגת מראה חטוב יותר ומרשים בלי ניתוח ובלי שיהיה צורך בהחלמה ממושכת. טיפול בודיטייט מבוסס על טכנולוגיה חדשנית שנקראת RFAL, כלומר שאיבת שומן באמצעות גלי רדיו והוא אידיאלי במיוחד למצבורי שומן עיקשים שלא נעלמים גם אחרי דיאטה וספורט.

המקור למידע על גלי רדיו ברפואה ואסתטיקה

התאמת מרפאה לפי סוג הטיפול המתבקש

דירוג ובקרה של מרפאות, רופאים ומטפלים

איך מתבצעת המסת שומן בירכיים בגלי רדיו?

הדרך הטובה ביותר לבצע המסת שומן בירכיים בגלי רדיו היא באמצעות מכשיר ה-bodytite, והסיבה לכך היא שבשיטה זו מבוצעות במקביל גם המסת שומן וגם שאיבת שומן, ובנוסף העור באזור המטופל הופך למוצק יותר.

הטיפול כולל החדרת צינורית דקיקה עם אלקטרודה אל האזור שיש בו הצטברות שומן שמפריעה למטופל/ת והצמדת אלקטרודה נוספת לעור באותו אזור. החיבור בין האלקטרודות עוברים גלי רדיו, שמייצרים אנרגיה של חום ששוברת את תאי השומן ומאפשרת לשומן לזלוג מהם החוצה. בשלב זה נכנסת לפעולה הצינורית ששואבת את השומן אל מחוץ לגוף, ובמקביל אנרגיית גלי הרדיו דואגת לכווץ רקמות עור רפויות ובכך לתרום למיצוק עור הירכיים או הישבן ולשיפור נוסף במראה של אזורים אלה.

כמה זמן נמשכת הצרת היקפים בירכיים בגלי רדיו?

טיפול זה של המסה כולל שאיבת שומן מרגליים בגלי רדיו נמשך בין 45 דקות ל-90 דקות, בהתאם לכמות השומן שרוצים לסלק מהגוף. במרבית המקרים מדובר בטיפול חד-פעמי שמוביל לשינוי משמעותי לטובה, אבל אם רוצים להעלים כמות גדולה של שומן או לטפל במספר אזורים בגוף (למשל לבצע גם המסת שומן בבטן או במותניים) נדרשים מספר מפגשים.

בכל מקרה המסת שומן בירכיים בגלי רדיו מתבצעת בהרדמה, ועל כן יש לקחת בחשבון גם פרק זמן להתעוררות והתאוששות.

החלמה בעקבות שאיבת שומן מרגליים בגלי רדיו

שאיבת שומן מירכיים בגלי רדיו מוגדרת כהליך עם מינימום פולשנות ועל כן הוא אינו כרוך בכאבים, תופעות הלוואי בעקבותיו מינימליות גם כן וקל יותר להחלים ממנו ביחס להליך כירורגי (ניתוח לשאיבת שומן).

עוד חשוב להדגיש כי גלי רדיו משמשים את הרפואה למגוון רחב של מטרות – וביניהן טיפול בכאב, העלמת נימי דם בולטים ועוד – ובהתאם המסת שומן בירכיים בשיטת bodytite הינה טיפול בטוח לחלוטין שקיבל את כל האישורים הנדרשים ובפרט את זה של ה-FDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי).

יחד עם זאת ייתכנו גם סיבוכים בעקבות שאיבת שומן מהישבן בגלי רדיו (או שאיבת שומן מירכיים או רגליים). הסיבוכים אמנם נדירים ביותר, אבל כדאי להיות מודעים אליהם ולהחליט על סמך אינפורמציה מלאה אם ברצונכם לבצע הצרת היקפים בטכנולוגיה זו. הסיבוכים האפשריים העיקריים הם דימומים, זיהומים, הצטלקות (למרות שהחתך שדרכו מוחדרות הצינורית והאלקטרודה הוא זעיר), עור רפוי באזור המטופל (למרות אפקט מיצוק העור של המסת שומן ברגליים בשיטת bodytite במקרים נדירים התוצאה היא רפיון עור ומראה לא אסתטי), אובדן נוזלים עקב השאיבה וסיבוכים כתוצאה מההרדמה.

כאמור רק לעתים נדירות נוצרים סיבוכים אלה, ובמרבית המקרים ההחלמה קלה ומהירה, וכבר למחרת טיפול הצרת היקפים בירכיים בגלי רדיו ניתן לחזור לשגרה. התהליך של כיווץ העור ומיצוקו נמשך גם לאחר תום הטיפול ב-bodytite ועל כן התוצאות הסופיות – והמרשימות מאוד – מתקבלות לאחר כ-4 עד 6 חודשים. עוד כדאי לדעת שהצרת היקפים בגלי רדיו מבטיחה מראה מוצק ומחמיא לטווח ארוך מאוד, ובפרט אם מקפידים על אורח חיים בריא ותזונה נכונה.

איפה כדאי לעבור טיפול בגלי רדיו להמסת שומן בישבן או בירכיים?

הצוות המקצועי של ה"מקור לטיפול בגלי רדיו" הינו בעל ידע נרחב בכל הקשור להמסת שומן בירכיים ובישבן בטכנולוגיית ה-RFAL ובמכשיר ה-bodytite. בזכות הידע הרב, שמתעדכן כל הזמן, סייענו לנשים וגברים רבים להגיע למקום האופטימלי מבחינתם ולעבור את הטיפול האפקטיבי ביותר. נשמע לעזור גם לכם לבחור את הרופא/ה והמרפאה שהכי מתאימים לכם וליהנות מהמסת שומן והצרת היקפים מוצלחת וממראה מרשים במיוחד לירכיים, לרגליים ולישבן.