title
לחצו להתקשרות:


מאמרים קשורים
הצרת היקפים בגלי רדיו או המסת שומן בלייזר? הקפאת שומן או המסת שומן בגלי רדיו? אולטרסאונד או RF? כך תדעו מהי שיטת הצרת ההיקפים והמסת השומן הנכונה ביותר עבורכם
כיצד נוצרים קמטים ואיך גלי רדיו מחליקים אותם? כמה טיפולי העלמת קמטים באמצעות גלי רדיו נדרשים? למה כדאי לצפות, מהם יתרונות הטיפול ותופעות לוואי אפשריות, למי הטיפול מומלץ יותר ולמי פחות?
למה כדאי לבצע המסת שומן בבטן בגלי רדיו ומה זה Bodytite? כל מה שחשוב לדעת על הצרת היקפים בבטן בגלי רדיו בשיטת בודיטייט ועל שאיבת שומן מהמותניים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת זו: כיצד מתבצע התהליך, מתי רואים תוצאות ומהם היתרונות
מכשיר bodytite מאפשר המסת שומן ושאיבת שומן מירכיים, רגליים וישבן באפקטיביות מרשימה ובבטיחות מלאה, ובנוסף תורם גם למיצוק העור. כל מה שחשוב לדעת על הצרת היקפים בדרך זו
הסרת נימים ודליות כולל ורידי עכביש קטנים באמצעות גלי רדיו. כיצד מעלימים גלי רדיו נימים בולטים או ורידי עכביש? יתרונות הטיפול על פני לייזר ועלויות הטיפול הנצפות בשוק הישראלי

המסת שומן - כל השיטות

מצבורי שומן עיקשים שלא נעלמים גם אחרי שמירה קפדנית על דיאטה ופעילות גופנית נמרצת לאורך זמן הם אתגר של ממש – הרפואה האסתטית נחלצת לעזרתנו עם מגוון רחב של מכשירים על בסיס גלי רדיו, אולטרסאונד וגלי קול להמסת שומן ושאיבתו, בקלות, ללא כאבים, ללא צלקות ובלי צורך בהחלמה ממושכת.

בין המכשירים שמבטיחים (ומקיימים!) שאיבת שומן בגלי רדיו, גלי קול או אולטרסאונד מתבלטים ה-body tite, אולטרה אקסנט, וולה שייפ, בלה קונטור, Vaser ואולטרה שייפ, וכדאי להכיר את כולם כדי לבחור מתוכם באופן מושכל את השיטה המתאימה ביותר עבורכם.

המקור למידע על גלי רדיו ברפואה ואסתטיקה

התאמת מרפאה לפי סוג הטיפול המתבקש

דירוג ובקרה של מרפאות, רופאים ומטפלים

מה ההבדל בין המסת שומן בגלי רדיו לבין המסת שומן בגלי קול?

גם המסת שומן בגלי רדיו וגם המסת שומן בגלי קול מבוססות על פגיעה מבוקרת בתאי השומן, כך שהשומן שבתוכם משתחרר וקל יחסית לשאוב אותו החוצה מהגוף. עוד מכנה משותף הוא הטיפול היחסית קל, בהליך שמוגדר כ"זעיר פולשני", נמשך כחצי שעה עד שעה, מאפשר חזרה כמעט מידית לשגרה ולא משאיר צלקות.

ההבדל הוא בטכניקה: במסגרת שאיבת שומן בגלי רדיו הפגיעה בתאי השומן היא באמצעות אנרגיית חום, ואילו הצרת היקפים באולטרסאונד מושגת בזכות הרטט שמייצרים גלי הקול ואשר מפרק את התאים שמכילים שומן.

באילו אזורים בגוף ניתן לבצע שאיבת שומן בגלי רדיו או אולטרסאונד?

המכשירים המתקדמים שישנם בימינו מאפשרים הצרת היקפים בגלי רדיו או בגלי קול כמעט בכל אזור בגוף. התנאי העיקרי הוא עור גמיש מספיק, כך שהוצאת השומן המיותר לא תיצור מראה רפוי ולא אסתטי, וכדי שהטיפול יוביל למראה מחמיא במיוחד.

בפרט נהוג לבצע טיפולים בגלי קול ובגלי רדיו במותניים, בישבן, בבטן ובגב. כמו כן ניתן לבצע המסת שומן בצוואר ובסנטר, במסגרת מתיחת צוואר או כטיפול שעומד בפני עצמו. שאיבת שומן בירכיים או בזרועות אפשרית עם חלק מהמכשירים, ובכל מקרה חשוב להתייעץ עם רופא בעל יושרה.

שאיבת שומן עם body tite

מכשיר ה-body tite מבוסס על טכנולוגיה בשם RFAL (ראשי תיבות של Radio Frequency Assisted Liposuction, כלומר שאיבת שומן בעזרת גלי רדיו). אנרגיית החום של גלי הרדיו פוגעת בתאי השומן ומשחררת את השומן שאצור בהם, והמכשיר גם שואב מידית את אותו שומן שהשתחרר דרך קנולה דקיקה. השפעה נוספת של שאיבת שומן בגלי רדיו עם בודיטייט היא מיצוק העור באזור המטופל.

בעזרת ה-body tite ניתן לבצע המסת שומן בירכיים, בישבן, בבטן ובמותניים וכן באזורים נוספים בגוף. הטיפול נמשך בין שעה לשעתיים, בהרדמה מקומית או מלאה, ואלא אם כן רוצים להעלים שומן ממספר אזורים מספיק מפגש אחד כדי להגיע לתוצאה המיוחלת. בדרך כלל כבר למחרת היום אפשר לחזור לשגרה כמעט מלאה, והתוצאות המרשימות מושלמות תוך כ-3 חודשים.

אולטרה אקסנט – הצרת היקפים בגלי רדיו וגלי קול גם יחד

שיטת אולטרה אקסנט (Accent Ultra) משלבת את היתרונות של גלי רדיו וגלי קול: במפגש הראשון משוגרים גלי קול אל האזור המטופל במטרה לפרק את תאי השומן, ובמפגש השני נעשה שימוש בגלי רדיו. אנרגיית החום של גלים אלה מאיצה את קצב חילוף החומרים ומשפרת את זרימת הדם ואת הניקוז הלימפטי, כך שהשומן המיותר מוצא מהגוף ביעילות רבה יותר (כמו גם חומרי פוסלת נוספים). גלי הרדיו גם גורמים לפגיעה מבוקרת באזור, ובעקבותיה להאצת קצב ייצור הקולגן, ועל כן נוצרות רקמות עור חדשות שנהנות באופן טבעי ממראה חלק ומוצק יותר.

בסך הכל נדרשים בין 6 ל-10 מפגשים שכל אחד מהם נמשך כשעה ומבוצע בו טיפול בגלי קול או בגלי רדיו בהתאם לתוכנית שמותאמת ספציפית לכל מטופל ומטופלת.

וולה שייפ – שילוב שיטות לטיפול בצלוליט

וולה שייפ הוא מכשיר שמבוסס על שילוב בין גלי רדיו, קרניים אינפרא אדומות ועיסוי מכני – העיסוי המכני דוחס את רקמות השומן, ואילו האנרגיה של גלי הרדיו וקרני האור גורמת לפגיעה מבוקרת שמובילה להגברת ייצור הקולגן, שאחראי להיווצרות רקמות עור חדשות. התוצאה: הפחתת השומן גם בשכבות עמוקות בעור, הצרת היקפים והעלמת צלוליט. המסת שומן בגלי רדיו עם וולה שייפ כוללת בדרך כלל 3 עד 5 מפגשים, שכל אחד מהם נמשך 30-40 דקות, ורווח נוסף של הטיפול הוא שיפור מרקם העור.

המסת שומן בשיטת בלה קונטור

בשיטת בלה קונטור המסת השומן מבוססת על אולטרסאונד בעוצמה נמוכה שלא ממית את תאי השומן אלא רק מאפשר את יציאת השומנים מהם ובכך מוביל להצרת היקפים באזורים כמו הירכיים, הזרועות, הגב, המותניים, הבטן והישבן. היתרון העיקרי של שיטה זו הוא שאם המטופל או המטופלת משמינים בהמשך הדרך, פיזור השומן יהיה מיטבי וטבעי בכל רחבי הגוף (בשיטות אחרות ישנם אזורים שבהם פורקו תאי שומן ועל כן השומן החדש עלול להצטבר במקומות אחרים בגוף. בכל מקרה כדאי כמובן להקפיד על משקל תקין, הן באופן כללי ובפרט אחרי שאיבת שומן והצרת היקפים בגלי רדיו או גלי קול).

בדרך כלל נדרשת סדרת טיפולים בשיטת בלה קונטור – בין 6 ל-12, כשכל מפגש נמשך כ-40 דקות.

המסת שומן באולטרסאונד ב-Vaser

המסת ושאיבת שומן במכשיר Vaser נמשכת כשעה, ומחייבת טיפול אחד בלבד (ועוד מפגש ביקורת), בדרך כלל תחת הרדמה מקומית. בשלב הראשון מוחדר לאזור שממנו מסולק השומן המיותר חומר בשם אפינפרין שתפקידו לגרום לקרישת כלי הדם כך שלא ייווצר דימום מיותר, תמיסת מלח שמרככת את הרקמות השומניות ובנוסף מוחדרים חומרי הרדמה שמבטיחים אפס כאבים במהלך המסת השומן ושאיבתו. זונדה דקיקה מפזרת גלי קול שמפרקים את התאים השומניים ומיד לאחר מכן מתבצעת השאיבה של השומן. לאחר שאיבת שומן ב-Vaser יש לחבוש את האזור בחבישה מיוחדת למשך כשבועיים, כדי להבטיח תוצאות מיטביות.

הצרת היקפים ב-Ultrashape

מכשיר האולטרא שייפ מאפשר הצרת היקפים ניכרת לעין בעיקר במותניים, בבטן ובירכיים. הטיפול מבוסס על גלי קול שמשוגרים דרך מכשיר מכשיר אולטרסאונד שמוצמד לגוף מבחוץ כך שמדובר בטיפול שאינו פולשני. גלי הקול מגיעים אל מצבור השומן, פוגעים בתאים ומשחררים את השומן – שמסולק מהגוף ביחד עם התאים המתים באופן טבעי על-ידי מערכת הלימפה. בדרך כלל נדרשים 2 עד 4 מפגשים, וגם מעט סבלנות עד שמערכת הלימפה מסיימת להוציא מהגוף את השומן והתוצאות הסופיות והמחמיאות באות לידי ביטוי.

עוד כדאי לדעת שמכשיר זה תורם גם למיצוק העור באזור המטופל.

איך לבחור נכון מבין כל השיטות להצרת היקפים בגלי רדיו וגלי קול?

כאמור ישנם שלל מכשירים לביצוע המסת שומן בגלי רדיו ו/או גלי קול, ובחירה נכונה ביניהם היא המפתח לטיפול אפקטיבי במיוחד. צוות המומחים של המקור לטיפול בגלי רדיו כבר סייע לנשים וגברים רבים לעבור את טיפול הצרת ההיקפים המתאים להם ביותר, צבר ניסיון רב בתחום ובנוסף מקפיד להתעדכן כל העת בנוגע לטכנולוגיות חדשות ומכשירים משוכללים. נשמח להעמיד את הידע המקיף לרשותכם, ולעזור גם לכם לבחור את הטיפול המיטבי ולהגיע למרפאה או למכון המתאימים לכם ביותר. הייעוץ מוענק בחינם, וללא כל מחויבות מצדכם.