title
לחצו להתקשרות:


טיפול בצלוליט והמסת שומן

נשים רבות סובלות צלוליט – הצטברות שומן מתחת לעור כך שהאזור "זוכה" למראה גבשושי ולא מחמיא – ואין שום סיבה לסבול: טיפול בגלי רדיו מאפשר המסת שומן אפקטיבית והעלמת אותו צלוליט מתסכל. טיפול בצלוליט עם גלי רדיו מתאים גם לגברים שסובלים מהתופעה, ועוד כדאי לדעת שמדובר בהליך פשוט ולא פולשני שמוביל לשינוי מהיר מאוד.

המקור למידע על גלי רדיו ברפואה ואסתטיקה

התאמת מרפאה לפי סוג הטיפול המתבקש

דירוג ובקרה של מרפאות, רופאים ומטפלים

איך גלי רדיו ממיסים צלוליט באפקטיביות?

התופעה המוכרת בשם צלוליט היא למעשה הידבקות של תאי שומן אלה לאלה כך שנוצר מראה גלי או של גבעות עולות ויורדות. בהתאם, העלמת צלוליט מבוססת על המסת ה"דבק" שמצמיד את תאי השומן. הטיפול מתאים בעיקר לירכיים ולישבן – האזורים שבהם ניתן לראות בדרך כלל בעיה אסתטית זו – אבל ניתן להמיס צלוליט עם גלי רדיו גם בבטן ובזרועות.

טיפול בגלי רדיו כולל מספר פעולות, שביחד מייצרות שינוי משמעותי לטובה.

ראשית, הגברת הפעילות של המערכת הלימפטית, שמוציאה מהגוף חומרים מזיקים ונוזלים מלוכלכים, ובכך מקשה על תאי השומן להידבק האחד לשני. השפעה זו נשמרת כמובן גם לאחר תום הטיפול, ובין השאר מנקזת המערכת הלימפטית גם תאי שומן שהומסו בזכות גלי הרדיו.

שנית, אנרגיית החום של גלי הרדיו מגיעה אל שכבת הדרמיס, שהיא שכבת עור עמוקה שאינה נראית לעין, וגורמת לייצור מואץ של קולגן ואלסטין, שני חלבונים שמקנים לרקמות עור מראה חלק ומוצק. התוצאה: באזור המטופל נוצרת כמות גדולה של קולגן ואלסטין חדשים והם משפרים את מרקם העור ומבטיחים לישבן ולירכיים, או לכל אזור אחר בגוף, מראה מוצק, חלק ומרשים.

בנוסף הסרת צלוליט בגלי רדיו משפרת גם את המטבוליזם, וגם לכך תרומה ליעילות של הטיפול.

כמה זמן נמשך טיפול בצלוליט עם גלי רדיו?

טיפול בצלוליט בעזרת גלי רדיו נמשך בדרך כלל בין חצי שעה לשעה. בהתאם להיקף הבעיה (שאגב, לעתים נקראת בשם "צלוליטיס", אולם צלוליטיס היא דלקת, והשם המדויק להצטברויות השומן התת עוריות הוא כאמור צלוליט) נקבע מספר המפגשים המומלץ, ובכל מקרה כדאי לדעת שכבר אחרי המפגש הראשון ישנם שינויים משמעותיים לטובה שאי אפשר לפספס.

האם ישנן תופעות לוואי אחרי טיפול בגלי רדיו בצלוליט?

גלי הרדיו כאמור מתמקדים בדרמיס, שכבת עור עמוקה, ולא בשכבת העור הנראית לעין (האפידרמיס), ועל כן טיפול העלמת צלוליט בשיטה זו כמעט ולא גורם לתופעות לוואי. תיתכן אי נוחות קלה במהלך הטיפול, ולאחר מכן אדמומיות באזור שממנו מסירים את הצלוליט, וכן שטפי דם נקודתיים, אולם בכל מקרה תוך מספר ימים נעלמות תופעות לוואי אלה ובסך הכל כמעט ואין פגיעה בשגרה.

חשוב להדגיש כי טיפול בגלי רדיו בצלוליט מאושר הן ע"י ה-FDA (מנהל המזון והתרופות של ארה"ב) והן ע"י משרד הבריאות. עוד כדאי לדעת שבעזרת גלי הרדיו ניתן גם לחדש עור פנים, לטשטש צלקות, להעלים נימים מורחבים ולבצע פעולות נוספות שמטרתן שיפור האסתטיקה.

איך תהיו בטוחים שבחרתם נכון את הטיפול הטוב ביותר עבורכם?

גלי רדיו מאפשרים המסת צלוליט ביעילות ובאפקטיביות, אבל כדי למצות את הפוטנציאל של השיטה חשוב מאוד אבחון מדויק וכן שימוש במכשיר מתקדם. גם למיומנות ולניסיון של הרופאים שמבצעים העלמת צלוליט בגלי רדיו ישנה באופן טבעי השפעה על התוצאות, ולכן חשוב מאוד לבחור באופן מושכל את המקום שבו תעברו את הטיפול.

צוות המומחים של המקור לטיפול גלי רדיו מקפיד להתעדכן בנוגע לכל השיטות הרלוונטיות והרופאים והמכונים שמציעים טיפול מתקדם זה. נשמח להעמיד את הידע הנרחב לשירותכם, ולעזור לכם לעבור את הטיפול להסרת צלוליט שהכי מתאים למאפיינים הספציפיים שלכם. השירות ניתן ללא תשלום וללא התחייבות מצדכם.